We zijn er graag om u te helpen bij al uw vragen.
Voor zowel toestel, accessoires als service geven we u graag de nodige bijstand ter plaatse.

Contact

Grünbeck Belgium bvba
Hoogmolen 13 bus 4
8790 Waregem

+32 56 940 449
info@gruenbeck.be

BTW: BE0840451451

softliQ.nl is onderdeel van Grünbeck Belgium bvba.

Stel hier uw vraag

Het team van Grünbeck Belgium

Elisa Meysmans
Filiaalmanager
elisa.meysmans@gruenbeck.be

Daphne Vinckier
Verkoop binnendienst
daphne.vinckier@gruenbeck.be

Joke Waelkens
Planning & customer service
joke.waelkens@gruenbeck.be

Christiane Cogge
Planning & customer service
christiane.cogge@gruenbeck.be

 

Jelle Verhelst
Service
jelIe.verhelst@gruenbeck.be

 

Armend Sadiku
Service
armend.sadiku@gruenbeck.be

 

Benny Compeers
Service
benny.compeers@gruenbeck.be